Číšník/Servírka

O nás

Lokál U Bílé kuželky spadá pod společnost Ambiente.

Jsme klasická česká restaurace, jejímž hlavním konceptem je skvěle ošetřené Plzeňské pivo a kvalitní česká kuchyně.

Hledáme k nám do restaurace někoho zodpovědného, se zájmem a chutí pracovat v mladém a příjemném kolektivu.

Praxe není podmínkou ale výhodou, rádi vás vše naučíme, hlavní je snaha učit se novým věcem.

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti obsluhu našich hostů, kterým se snažíme nabízet jen to nejlepší, co může česká kuchyně nabídnout, dále pak prohlubování dobrých vztahů s našimi stálými hosty (štamgasty) a hledání dalších.
  • Lokál U Bílé kuželky je klasická česká restaurace, do které ale zavítá i spousta turistů, takže budete mít i skvělou příležitost rozšiřovat podvědomí o české kuchyni našim zahraničním hostům

Co od Vás očekáváme:

  • Naší jedinou podmínkou je pracovní zápal, zodpovědnost a chuť se učit novým věcem.
  • Vše ostatní Vám rádi vysvětlíme, naučíme, ukážeme.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v mladém kolektivu, kde vám každý rád pomůže a vyjde vstříc.
  • Férové jednání a platové ohodnocení, které přijde vždy včas a celé na pásku.
  • Spoustu možností k sebevzdělávání v podobě kurzů a školení.
  • Velký prostor k osobnímu i kariérnímu růstu.

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال